Betlémské světlo 19.12.2020
Přidal/a Rarach dne 02.10.2020 00:36:29
Každoroční vánoční akce rozvážení Betlémského světla na trati Plzeň - Železná Ruda.
Předběžné přihlašování do 9.10.2020 23:59 - více informací (více než obvykle) v příspěvku
Novinka
Betlémské světlo letos nakonec opět proběhne, může se však stát, že pouze v omezeném provozu. Cituji část emailu od pořadatelů: "V případě, že bude "nouzový" stav či nějaké jiné omezení, je možné očekávat, že do rozvozu budou zapojeny pouze dospělé osoby, tak jak to bylo na jaře, kdy jsme roznášeli seniorům obědy, nákupy, šili roušky a podobné nutné činnosti. Proto se na Vás obracím s prosbou, abyste si připravili i náhradní plán. Do své kurýrní čety obsadili tolik dospělých osob, abyste rozvoz BS bezvadně zvládli."

Rád bych ponechal tuto akci tak, jako probíhala každý rok. I přes toto varování ze strany pořadatelů bych rád nabídl tuto akci všem, obzvlášť těm, kteří ještě na této akci nikdy nebyli. (Navíc obvyklí účastníci už nám trochu odrostli.)

V tuto chvíli bych potřeboval vědět, jestli je o tuto akci letos zájem. Napište prosím do komentářů, pokud byste se chtěli této akce zúčastnit. Předběžné přihlášky (na základě kterých se akce buď konat bude, nebo nebude) se uzavírají 9.10.2020 23:59.

Akce obvykle začíná v sobotu odpoledne na Hlavním nádraží, kde také končí v pozdních večerních hodinách (v závislosti na vlakovém spojení). Pokud by někdo potřeboval více informací, neváhejte mě kontaktovat.