Úpravy loděnice
Přidal/a Klasik dne 15.09.2018 09:43:31
Aktualizace 17/9/2018 rozpracovaná verze 2. Stále trvá ... pokud je někdo z členů, rodičů či příznivců profesně schopen pomoci, moc mi pomůže především projektant pozemních staveb. Ahoj Klasik

Novinka
Loděnice je konečně naše a tak "můžeme" spíš musíme s ní začít něco dělat.

Jak vypadá stavebně loděnice dnes všichni víte, přesto zde (obrázek v PDF) alespoň základní půdorys a řez.

Udržovací práce, které je nutno provést, musí ale výcházet z koncepce výhledového stavu. Aneb jak říká každá manažerská příručka : "začni s myšlenkou na cíl". Proto jsem něco nadhodil, zatím sociálky, bohužel v časovém stresu.
... bohužel jsem stále neměl čas ani napsat tabulku využití místností. Etapizace bude nutná. Pro ty co neslyšeli výklad a třeba nepoznají WC (on ví😋), tak zde je popis postupně od hlavních dveří :
Řada vedle chodby : WC, pisoar, 2x předsíńka s umyvadlem, WC, chodba, šatny.
Řada u obvodové zdi : technická místnost (zásoba vody, čerpání, ohřev vody, ...), 2x sprcha, 2x šatna.

PDF A3 - celá loděnice.
PDF-A4 - detail sociálek.

Pokud je někdo z členů, rodičů či příznivců profesně schopen pomoci, moc mi pomůže. Bodl by především projektant stavař, rozpočtář, stavební firma, elektrikář ...

Koukal jsem na výzvu od Pavelkové a mám pocit, že je uplatnitelná, ale nejsme připraveni. Snad bude i za rok.

Aktualizace 17/9/2018: Dnes jsem upravil výkres (částečně dle Kašpyho připomínek). Opět jen nadhozeno, okna stále neřešena.
Verze 2 PDF A3 - celá loděnice.
Verze 2 PDF-A4 - detail sociálek.
Zároveň jsem dnes požádal o přípojky na vodárně a pak navštívil úřad v Černicích, bohužel patříme pod ÚMO2 a tak zbytečně.

Ahoj Klasik